American Edition

International Contest

10.06.2021r. USA

Julia Pilawska z klasa VII d odniosła ogromny sukces w USA.

Została Laureatką III miejsca.

Regionalny Festiwal Piosenki z czasów Babci i Dziadka

29.05.2021r. Białystok

Muzyka łączy pokolenia - to motto "Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka", który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku. Konkurs odbył się w formie online. Transmisję z finałowego koncertu regionalnego Festiwalu Piosenki z czasów Babci i Dziadka można było obejrzeć na żywo na profilu YouTube SP47 29 maja o godz. 11:00. Link  znajduje się na stronach SP47 w Białymstoku i Podlaskiego Instytutu Kultury.

Nikola Czajkowska z klasy IV c - wyróżnienie

Anna Łapińska z klasy IV a - II miejsce

XVII International Culture Caravan

DIGI-FORM-ART

SPRING SEASON maj 2021

Zdolne wokalistki Julia Pilawska, Emily Serwin i Malwina Płońska ponownie odniosły sukces na międzynarodowym festiwalu.

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS

DIGI- TALENTY WIOSNA 2021

Utalentowane wokalistki ponownie odniosły sukces .

Emily Serwin otrzymała tytuł Laureata III stopnia, a Malwina Płońska Wyróżnienie II stopnia.

Festiwal Piosenki Poetyckiej " Wiosenny powiew" -online

Białystok ,19 marca 2021r

Konkurs organizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku..

Naszą szkołę reprezentowała Maja Zdrodowska i została Laureatką I miejsca.

XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS ZDALNY

DIGI-TALENTY ZIMA 2021

KOLEJNY SUKCES MIĘDZYNARODOWY

STAR BRIDGE POLAND & GERMANY WOLIN & UZNAM

Międzynarodowy Art -Projekt WYSPY CAŁY ŚWIAT

LUTY 2021

Julia Pilawska otrzymała tytuł III Laureata w kategorii 13-15 lat solo Christmas Songs and Carols

MIĘDZYNARODOWE LAURY

Międzyzdroje- Wolin

LUTY 2021

Nasze uczennice odniosły ogromny sukces w Festiwalu Międzynarodowym Digi-Form-Art

Solo Vocal, Christmas Songs and Carols

Malwina Płońska- II Laureat Debiut 10-12 lat

Emily Serwin- III Laureat 13-15 lat

Maja Zdrodowska- II laureat 13-15 lat

Julia Pilawska- III Laureat 13-15 lat

ZIMOWE FESTIWALE

Nasze zdolne wokalistki brały udział w wielu festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W związku z sytuacją epidemiczną odbywały się one online.
Emily Serwin i Maja Zdrodowska brały udział w  w Ogólnopolskim Konkursie  Wokalnym "Śpiewajmy i grajmy Mu" organizowanym przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.
Malwina Płońska brała udział  w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Piosenek Świątecznych                                        "Kolęda jest dobra na wszystko" ONLINE w Wieliszewie oraz w Konkursie Wokalnym " Śpiewajmy i grajmy Mu" w Krakowie.

Ogromny sukces odniosła Julia Pilawska w Festiwalu Międzynarodowym i została Laureatką III stopnia  w kategorii SOLO WOKALNE MIDI w XV Konkursie Internetowym DIGI-Talenty Zima 2020  w  Międzynarodowym Projekcie  Festiwalowym " Kalejdoskop Talentów".

XVIII KRAKOWSKI KONKURS TRADYCYJNEJ PIEŚNI I PIOSENKI POLSKIEJ Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Kraków 23.12. 2020r.

Konkurs był zorganizowany przez MDK " Dom Harcerza" im. prof. Aleksandra Kamińskiego. Wzięli w nim udział uczestnicy z całego kraju. Naszą szkołę reprezentowały  Emily Serwin z klasy VIII c i Maja Zdrodowska z klasy VII c.

Maja wykonując piosenkę “Serce w plecaku”została laureatką III miejsca.

Międzynarodowy sukces wokalistek

Zdolne uczennice z naszej szkoły : Julia Pilawska z klasy VII d, Maja Zdrodowska z klasy VII c i Emily Serwin z klasy VIII c wzięły udział w

MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE INTERNETOWYM DIGI-FORM-ART – 2020 XVI edycja międzynarodowego projektu KARAWANA KULTURY Pomorze Zachodnie, Polska.

W konkursie brali udział uczestnicy z 30 krajów takich jak: Armenia, Bangladesz, Białoruś, Bułgaria, Wielka Brytania, Indonezja, Włochy, Łotwa, Litwa, Malta, Mołdawia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Słowenia, Uzbekistan, Ukraina, Finlandia, Estonia, Chiny, Niemcy,Kazachstan, Izrael,Chorwacja, Azerbejdżan, Malezja, Kosowo, Albania, Serbia.

Nasze dziewczyny odniosły spektakularny sukces!!!

Maja Zdrodowska -laureatka I miejsca -w kategorii Junior II

Julia Pilawskalaureatka II miejsca -w kategorii Junior II

Emily Serwin -laureatka I miejsca -w kategorii Junior III

VII edycja Wojewódzkiego Przeglądu Pieśni Patriotycznych Dzieci i Młodzieży Szkolnej 18.11.2020r.  Białymstoku

Pięknie reprezentowały w tym konkursie naszą szkołe uczennice:

Maja Zdrodowska i Emily Serwin.

X Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

18.11.2020r. Trzebinia

W konkursię naszą szkołę reprezentowała Maja Zdrodowska z klasy VII c oraz Emily Serwin z klasy VIII c.

Maja wyśpiewała wyróżnienie

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku 2020”

7.11.2020r. Jarosław

Maja Zdrodowska z klasy VII c wzięła udział w tym konkursie.