Festiwal Piosenki Poetyckiej online „Wiosenny powiew”

Białystok 2020r.

Maja Zdrodowska z klasy VII c została laureatką II miejsca. Naszą szkołę reprezentowała również Julia Pilawska z klasy VII d.

Uroczyste rozstrzygnięcie festiwalu – wręczenie statuetek i dyplomów połączone z prezentacjami wokalnymi nagrodzonych i wyróżnionych wykonawców miało odbyć się we wrześniu, ale w związku sytuacją epidemiczną zostało odwołane.

Uczennicom, które w tak piękny sposób reprezentowały naszą szkołe gratulujemy!

X Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej
Białystok, 23-24.11.2019r.

Przegląd odbywał się w dniach  23 - 24 listopada 2019 r. w sali Centrum Wystawienniczo - Konferencyjnym Archidiecezji Białostockiej w Białymstoku. Organizatorem było Stowarzyszenie „Wspólne dobro – wspólny cel” z siedzibą w Białymstoku.
Uczestniczy rywalizowali w siedmiu kategoriach. Naszą szkołę reprezentowały
Emily Serwin z klasy VII c i Maja Zdrodowska z klasy VI c. Przesłuchania konkursowe trwały całą sobotę. Wyniki ogłoszono w niedzielę podczas Koncertu Galowego, na którym wystąpił Chór Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, Schola „Boże Echo”oraz zwycięzcy  „X Podlaskiego Przeglądu Pieśni Patriotycznej”.

Maja Zdrodowska otrzymała wyróżnienie.

POLSHA PRIVET 2019

W dniach  25-27 października 2019 na scenach Białegostoku oraz Supraśla odbyła się

IV edycja Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów PolshaPrivet.

Na scenie wystąpili artyści  z Polski, Białorusi, Litwy, Rosji i obwodu Kaliningradzkiego, Ukrainy, Słowenii i Mołdawii w kategorii wiekowej od 6 do 26 lat oraz w kategorii rodzajowej: choreografia, śpiew, piosenka autorska, wykonanie muzyczne, własna kompozycja muzyczna, sztuka cyrkowa, rzemiosło artystyczne, moda ekologiczna, teatr mody “Najlepsza Kolekcja”, twórczość teatralna.

Naszą szkołę reprezentowała Emily Serwin, którą dostrzegło jury i przyznało jej wyróżnienie

w kategorii "Śpiew estradowy soliści  13-15 lat."

ZŁOTY MIKROFON 2019

Łapy, 24-25.10.2019 r.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowała  spora grupa młodych i zdolnych wokalistów.

A oto nasze nagrody:

Laureatki  I  miejsca

Maja Zdrodowska za utwór „Gwiazdą być”,

Emily Serwin za utwór „Nie ma jak u mamy”,

Nikola Więcko za utwór „Hallelujah”,

Laureaci II miejsca

Michał Łapiński za utwór „ Dziś idę walczyć mamo”,

Malwina Płońska za utwór „Biegnij przed siebie”,

Laureatki  III miejsca

Maria Murawa za utwór „Obiecuję”

Maja Mieczkowska „Obiecuję”

Oliwia Zdziarska za utwór „Porady na zdrady”

Emilia Łochnicka za utwór „Z tobą nie umiem wygrać”

Gabriela Gołaszewska za utwór „Trofea”

Patrycja Urbasz za utwór „Sami”

Premiera książki Roberta Radzika „Wszystko dla kochanej Ojczyzny”

6 września 2019r.  w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości  podczas promocji książki

wystąpiła Maja Zdrodowska z klasy VI c.