2008/2009

Gabriela Dargiewicz , Emilia Maria Kamińska , Joanna Niewińska , Natalia Żebrowska, Kinga Łapińska, Sylwia Czarkowska, Edyta Kosicka, Paulina Modzelewska, Michalina Młynarczuk, Zuzanna Dworakowska-  utalentowane dziewczyny należą do zespołu wokalnego Jedynki. Uczą się śpiewu, zachowania na scenie, pracy  z mikrofonem, poznają nowe piosenki.  Uczestniczą w wielu imprezach, konkursach , festiwalach.

Solistki  zespołu mają wiele osiągnięć:

Zuzanna Dworakowska- uczennica kl.II

-II miejsce w szkolnym konkursie „Wiosenne śpiewanie”

-II miejsce w kategorii solista w VI Podlaskim Festiwalu Wielkanocnym

Gabriela Dargiewicz- uczennica klasy III:

-I miejsce w kategorii klas I-III- I Konkurs Piosenki p.h. "Piosenki pokolenia naszych rodziców" w Tykocinie ,

-IX Międzynarodowy Festiwal Piosenki " Super mikrofon radia Jard"- IV miejsce,

-udział w festiwalu Piosenki Oazowej w Sokółce p.h. "Z Janem Pawłem II śpiewajmy",

-najlepsza solistka I  Przeglądu Jasełek  w Płonce Kościelnej w 2008r.,

-I miejsce w karaoke  podczas X Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Białymstoku

Emilia Maria Kamińska-uczennica klasy VI:

-X Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki " Super mikrofon radia Jard"- wyróżnienie w duecie z Joanną  Niewińską  ,

-II  Konkurs Piosenki p.h. "Piosenki pokolenia naszych rodziców"- Tykocin- III miejsce w kategorii klas IV-VI.

Joanna Niewińska-uczennica klasy VI

Zalicza się do grona uczniów wybitnie uzdolnionych artystycznie i  jest  stypendystką Marszałka woj. podlaskiego  na rok 2009.

- II miejsce w kategorii solista w IV Podlaskim Festiwalu Wielkanocnym ,

-wyróżnienie w kategorii solista w  V Podlaskim Festiwalu  Wielkanocnym

-udział w festiwalu Piosenki Oazowej w Sokółce p.h. "Z Janem Pawłem II  śpiewajmy"

-IX Międzynarodowy Festiwal Piosenki " Super mikrofon radia Jard"- V miejsce

-I  Konkurs Piosenki  p.h. "Piosenki pokolenia naszych rodziców"- Tykocin- I miejsce w kategorii klas IV-VI

- II  Konkurs Piosenki  p.h. "Piosenki pokolenia naszych rodziców"- Tykocin- I miejsce w kategorii klas IV-VI

-X Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal Piosenki " Super mikrofon radia Jard"- V miejsce

Największym sukcesem Joasi jest zwycięstwo programu " Szansa na sukces" w Warszawie.