Konkurs Piosenki Wakacyjnej

Białystok, 13 czerwca 2019r.

Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Łapińska. Konkurs odbył się w MDK w Białymstoku.

VIII Konkurs Piosenki Obcojęzycznej " Śpiew i języki to moja pasja"

Łapy, 16 maja 2019r

Naszą szkołę reprezentowały Agata Galent, Wiktoria Ryś i Aleksandra Łapińska.

Agata Galent wyśpiewała I miejsce.

Festiwal Piosenki Poetyckiej "Wiosenny Powiew"

Białystok, 16 maja 2019r

Naszą szkołę reprezentowały Emily Serwin, Julia Serwin i Maja Zdrodowska

Ty prowadzisz nas”

Koncert z okazji 99. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II

Białystok 14 maja 2019 r.

Agata Galent wystąpiła w uroczystym Koncercie Galowym w Szkole Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku o odebrała nagrodę laureata.

Agata Galent LAUREATKĄ

XII EDYCJI KONKURSU ARTYSTYCZNEGO

"TY PROWADZISZ NAS"

Białystok, 25.04.2019r.

Przesłuchania odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Białymstoku.

Naszą szkołę reprezentowała  Agata Galent z klasy VIII b.

Laureaci konkursu wystąpią podczas Koncertu z okazji 99. rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II 14 maja 2019 roku

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Podlaski Kurator Oświaty Prezydent Miasta Białegostoku

ROCZNICA ŚMIERCI PATRONA SZKOŁY

ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

Wystąpiły- Agata Galent, Wiktoria Ryś, Daria Zrodowska, Kinga Grodzka, Marysia Czokało, Emily Serwin, Maja Zdrodowska, Zuzia Kruszewska, Magda Dworakowska, Julia Serwin, Karolina Lulko, Ola Zimnoch, Wiktoria Zdziarska, Kamila Brzozowska, Klaudia Śłesińska, Julia Zajkowska , Karolina Różyc, Asia Zduńczyk.

XV PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

"Wesoło śpiewajmy,  chwałę Bogu dajmy"

Łapy, 13.01.2019r,

Wystąpiły solistki- Agata Galent, Wiktoria Ryś, Emily Serwin i Maja Zdrodowska.

JASEŁKA DLA RODZICÓW

20.12.2018 r.

II KONCERT ŚWIĄTECZNY

17.12.2018 r

Młodzi i zdolni zaprezentowali kolędy i piosenki świąteczne słuchaczom UTW w Łapach w reatauracji Łapianka.

Wystąpili: Karolina Lulko, Maja Zdrodowska, Agata Galent, Wiktoria Ryś, Jaś Łapiński, Ola Zimnoch, Zuzia Kruszewska, Wiktoria Zdziarska i Klaudia Ślesińska.

I KONCERT ŚWIĄTECZNY

6.12.2018r.

Nasz utalentowany zespół  w składzie:

Julia Serwin, Karolina Lulko, Zuzia Kruszewska, Magda Dworakowska, Klaudia Ślesinska, Wiktoria Zdziarska, Ola Zimnoch, Karolina Różyc,  Emily Serwin, Ola Łapińska i Jaś Łapiński

zaprezentował Łapskim Seniorom program Mikołajkowy i Świąteczny w Restauracji ŁAPIANKA.

IX Podlaski Przegląd Pieśni Patriotycznej

Białystok, 24-25.11.2018r.

Przesłuchania konkursowe odbywały się w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Archidiecezji Białostockiej.

Naszą szkołę reprezentowały-       Wiktoria Ryś i Agata Galent.

IV ŁAPSKI DZIEŃ SENIORA

22.11.2018r.

W tym dniu wystąpił Zespół Wokalny w składzie: Maja Zdrodowska, Daria Zdrodowska, Wiktoria Ryś, Agata Galent, Julia Serwin, Karolina Lulko, Zuzia Kruszewska, Magda Dworakowska, Klaudia Ślesinska, Wiktoria Zdziarska, Ola Zimnoch, Karolina Różyc, Dominika Sienkiewicz- Komarzewska, Patrycja Urbasz, Emilia Łochnicka, Klaudia Jastrzębska, Julia Wądołowska, Emily Serwin

III  Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „PolshaPrivet”

26-28 .10. 2018,  Białystok- Supraśl

Agata Galent została laureatką Złotego Dyplomu.

Łapska Akademia Wokalna

25-26.10.2018r.

Konkurs odbył się w Domu Kultury w Łapach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jan Łapiński, Maja Mieczkowska, Daria Zdrodowska, Maja Zdrodowska, Wiktoria Ryś i Agata Galent. Uczestnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Oto wyniki:

I miejsce- Agata Galent -kategoria gimnazjum

III miejsce- Wiktoria Ryś- kategoria gimnazjum

wyróżnienie w kategorii klas IV-VII-  Jan Łapiński, Maja Mieczkowska, Maja Zdrodowska

wyróżnienie w kategorii gimnazjum- Daria Zdrodowska

Uroczystość wręczenia nagród w Gminie Łapy

Uroczystość wręczenia nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w piątek (12 października) w Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łapach.

Muzyczną laurkę przygotowały uczennice : Agata Galent, Wiktoria Ryś i Maja Zdrodowska

STYPENDYSTKI BURMISTRZA ŁAP

25 września w Domu Kultury w Łapach Agata Galent i Wiktoria Ryś odebrały Stypendia Burmistrza Łap w dziedzinie twórczości artystycznej. Obie utalentowane wokalistki otrzymały STYPENDIUM MITRZOWSKIE.