Strefa rodzica

KLASER – WYNIKI UCZNIA

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich rodziców do korzystania z aplikacji Klaser – wyniki ucznia. Aplikacja zapewnia wygodny dostęp do informacji o wynikach ucznia z dziennika elektronicznego w szkole. Dostępna jest na platformach mobilnych (Android) a przeznaczona dla rodziców i dla uczniów korzystających z elektronicznego dziennika z Podlaskiej Platformy Edukacyjnej i dziennika Centrum Informatyki ZETO S.A.

Co aplikacja oferuje rodzicom?

Bądź na bieżąco z informacjami o swoim podopiecznym w szkole. Oceny, frekwencja, uwagi, plan zajęć dostępne w każdej chwili ze smartfonu lub tabletu. Bieżąca informacja o nieobecnościach i spóźnieniach, jeszcze w ciągu trwania zajęć. Obsługa wszystkich podopiecznych za pomocą jednej aplikacji i jednego logowania. Ułatwiony kontakt z nauczycielami i ze szkołą.

Co aplikacja oferuje uczniom?

Sprawdź na bieżąco wyniki własnych osiągnięć w szkole. Sprawdź aktualny plan i kalendarz wydarzeń szkolnych. Współpraca z Dziennikiem Elektronicznym Podlaskiej Platformy Edukacyjnej Szybki i wygodny dostęp do podstawowych informacji dot. ucznia, jak frekwencja, oceny,  uwagi i plan lekcji

Ogólne cechy produktu:

Łatwy i szybki dostęp do bieżącej informacji o frekwencji i wynikach w nauce, oraz innych wszystkich niezbędnych informacji o uczniu z dziennika elektronicznego. Prosta w obsłudze aplikacja z dużymi czytelnymi przyciskami i zrozumiałą informacją. Wygodny dostęp do informacji bez konieczności każdorazowego logowania. Powiadomienia o pojawiających się nowych informacjach. Informacja o najbliższych przyszłych wydarzeniach, na podstawie rozkładu zajęć i wydarzeń kalendarza szkoły. Lista podręczników do nauki. Dostępny 24 godziny online.

Klaser-wyniki_ucznia-instrukcja_instalacji_.pdf

Instrukcja_Klaser-wyniki_ucznia.pdf